LDT Slovanka 2018 - DEN po DNI ;-)

 

Den první – 15.7.2018

Po náročnějším ubytování někteří čarodějové sledovali finálový zápas MS ve fotbale mezi Francií a Chorvatskem. Poté následovala vynikající večeře (brambory a pečené kuřátko), po které jsme se rozdělili do čarodějnických družstev a společně jsme si vytvořili košťata. Zároveň jsme si také zahráli fotbal a vybíjenou a proběhli se po lese. Hygiena proběhla rovněž bez větších problémů a nyní se již všichni čarodějové odebrali do svých doupat a připravují se na spánek.

Z doupěte Chata Slovanka Vás všechny zdraví čarodějové a jejich vedoucí.

https://www.rajce.net/a15357898

 

Den druhý – 16.7.2018

Dnešní den začal ranní rozcvičkou a výstupem na rozhlednu Slovanka. Dopoledne nás čekala první výuka angličtiny a také jsme si vytvořili čarodějnická trička. Před obědem se jednomu čarodějovi podařilo během míčových her dopravit jeden z míčů do takových lesních výšin, že jediné, co jsme mohli říci bylo: „Spadne? Spadne. A kdy? Až zafouká“.

Po dalším výtečném obědě (Frankfurtská polévka a Chalupářské rizoto) nás čekal odpolední výšlap na Královku. Během naší cesty některé čaroděje přepadla „klíšťata“ v podobě kolíčků na prádlo a aby se jich čarodějové zbavili, museli udělat 10 dřepů 😉. Za odměnu si mohli čarodějové na Královce koupit něco dobrého.

Po večeři (bramborový knedlík, maso a zelí) si čarodějové trochu zaběhali, protože se snažili v jednotlivých družstvech doručit dopis Harrymu Potterovi v co nejkratším možném čase. A aby nám ten den krásně skončil, podařilo se praktikantovi Kubovi shodit míč z lesních výšin, takže jsme opět kompletní 😉.

Teď již jsou všichni čarodějové vykoupaní a pokusí ve svých doupětech v klidu přespat do zítřejšího (opět náročného) dne.

Zdraví Vás všichni čarodějové a jejich vedoucí.

https://www.rajce.net/a15361057

 

Den třetí – 17.7.2018

Dnešní den měl původně začít rozcvičkou, ale čarodějové nějak ne a ne vstávat. S vůní připravené snídaně se ale najednou celá jídelna zaplnila našimi čaroději a náš další den mohl úspěšně začít.

Po snídani jsme se vydali na cestu za čarodějným lexikonem, během které jsme museli vyluštit několik záludných hádanek. Zároveň jsme se snažili odčarovat dnešního čaroděje „Dešťoděje“, což se nám ale úplně nepodařilo, protože nás přepadl na cestě zpět k chatě. My jsme se ale naštvali a nakonec jsme všechny zlé síly přemohli a odpoledne nás čekala výuka angličtiny, výroba kouzelnických hůlek a sportovní hry. Po večeři jsme zhlédli pohádku „Saxana a lexikon kouzel“.

Nyní již všichni čarodějové spí.

Všechny Vás zdraví čarodějové a jejich vedoucí.

https://www.rajce.net/a15364190

 

Den čtvrtý – 18.7.2018

Dnešní den nám nezačal moc hezky. Předpověď počasí se (bohužel) tentokráte vyplnila na 100% a celé dopoledne nám pršelo. Nicméně nás to opět nezastavilo v čarodějnických činnostech a po ranní snídani jsme se v plné síle vrhli do studia anglického jazyka a zároveň i do vyrábění čarodějnic z vařeček a koupelové soli. Tím se nám to tu pěkně provonělo, ale nebojte, do příjezdu domů to 100% vydrží, takže si tu vůni také užijete.

Po obědě a následném poledním klidu jsme pokračovali ve výuce angličtiny. Shlédli jsme pohádku Winnie the Witch, zazpívali si čarodějnickou písničku a nakreslili čarodějnickou kočku. Během této aktivity se počasí umoudřilo a tak jsme se mohli rozběhnout do blízkého okolí a hráli jsme různé hry. Před večeří se u nás konaly Olympijské hry čarodějů, ve kterých museli všichni čarodějové zdolat 6 stanovišť.

Po večeři se čarodějové oblékli do svých kostýmů a vyrazili na diskotéku, jejíž část jste mohli shlédnout „Live“ na Facebookových stránkách LDT Slovanka 2018.

Nyní se všichni podrobují důkladné hygieně a chystají se do svých pelechů. Zítra je čeká další náročný den.

Zdraví Vás všichni čarodějové a jejich vedoucí.

https://www.rajce.net/a15366517

 

Den pátý – 19.7.2018

Dnes jsme měli opět náročný den. Dopoledne jsme se věnovali výuce angličtiny a vyrábění čarodějnických klobouků. Také jsme dělali různé čarodějnicko - chemické pokusy.

Po obědě, kdy se podávaly toužebně očekávané borůvkové knedlíky s čokoládou a šlehačkou a poledním klidu jsme se vydali na pěší výlet. Naším cílem byla tentokráte rozhledna Bramberk, na kterou jsme se museli dostat pomocí navigace v mapě okolí. Všichni čarodějové se nakonec na Bramberk dostali bez sebemenších obtíží. Cestou tam i zpět si někteří z čarodějů a čarodějnic pochutnávali na místních borůvkách.

Po večeři jsme lovili pavouky a s nejstaršími čaroději vyluštili čarodějnickou anglickou osmisměrku.

Nyní jsou již všichni čarodějové po koupeli a chystají se do hajan. Zítra je čeká náročný den, okořeněný noční bojovkou.

Zdraví Vás všichni čarodějové a jejich vedoucí.

https://www.rajce.net/a15368762

 

Den pátý – 20.7.2018

Dnešní den nás přivítal modrou oblohou. Na programu dne byla ranní rozcvička, při které museli čarodějové sebrat z místní louky rozházené noviny čaroděje Bumbrlíka (samozřejmě anglické noviny). Po snídani jsme se opět trošku učili anglicky a dodělávali čarodějnické klobouky.

Po obědě (Boloňské špagety) a poledním klidu jsme se vydali po jednotlivých družstvech do místního Infocentra, kde si čarodějové za vyluštěné hádanky vyzvedli drobnou cenu v podobě gumových náramků na ruku. Také jsme si zahráli hru, při které jsme sbírali zlato, stříbro a bronz. Nakonec jsme ještě stihli výrobu těžítek/sněžítek.

Po večeři jsme se čarodějové učili kouzla na blížící se zítřejší zkoušku.

Nyní probíhá hygiena a chystání na večerní bojovku. Tak nám držte palce, aby jí všichni čarodějové zvládli.

Zdraví Vás čarodějové a všichni vedoucí.

https://www.rajce.net/a15370454

 

Den šestý – 21.7.2018

Dnešní den nás přivítal opět vymetenou oblohou. Na naše čaroděje čekal opravdu perný den. Po snídani jsme si zapsali poslední příběhy do deníčků a naposledy se také naučili něco málo z anglického jazyka. Poté jsme se vrhli do výroby čarodějnických mandal a výroby čarodějnických lektvarů.

Po obědě (buchtičky se šodó) jsme si zahráli poslední týmové soutěže (vodní bitva, klouzání po plachtě) a čarodějové byli prozkoušeni z kouzel. Nakonec vyhrál tým Modrých čapírů.

Po večeři došlo na vyhlášení vítězů individuálních a týmových soutěží, předání diplomů a setkání s čarodějem Bumbrlíkem. Někteří z čarodějů se na svou žádost s Bumbrlíkem vyfotili a mohl začít čarodějnický rej v podobě večerní diskotéky.

Nyní si již čarodějové balí své kufry, chystají se na hygienu a na poslední noc ve svých přechodných postelích.

Jestli zítra Bumbrlík propustí naše čaroděje, budete si je moci vyzvednou a odvézt do svých domovů v době od 8:30 – 10:00h.

A NYNÍ DŮLEŽITÁ ZPRÁVA NA ZÁVĚR: TERMÍN NAŠEHO TÁBORA PRO PŘÍŠTÍ ROK JE STANOVEN OD 14. – 21.7.2019.

Zdraví Vás všichni čarodějové a jejich vedoucí.

https://www.rajce.net/a15372762

 

Česky Deutsch

VHODNÉ VOLNÉ TERMÍNY INDIVIDUÁLNÍ REKREACI KLIENTŮ a SKUPINY 2024 

 

spolehliva-firma-2014_125.jpg

skenování0002a.jpg

Nákupní koš
Košík je prázdný
Vyhledat v katalogu
 

 

https://www.facebook.com/pages/Chata-Slovanka/174009392666187?sk=info

Návštěvnost stránek

261981
slovanka_footer[1].png