RECENZE

 

 

 Dobrý den,
   děkujeme, že máte zájem o naši sekci RECENZE, pokud tedy budete mít chut' se podělit o Vaše pocity a zkušenosti s našimi službami, budeme moc a moc rádi, že nám vše ( + i - ) zde napíšete.

Rádi budeme i za případné fotografie, které nám poskytnete k uveřejnění.

 

Předem  moc a moc děkujeme Míša a Pavel Trojanovi - provozovatelé Chaty Slovanka.

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

 

water-rescue

Školka v přírodě - Slovanka - Jizerské hory

Ve čtvrtek 27.6.2013 jsme byli pozváni na Školku v přírodě, kterou pro svoje žáčky pořádala Mateřská škola Korálek v Liberci na Kunratické. Děti s učitelkami vyrazily do Jizerských hor na chatu Slovanka. Protože chtěli ukázat něco z našeho vybavení a dovedností, ukázali jsme jim naše vybavení pro potápění a první pomoc. Děti byly velmi zvídavé a došlo i na praktické ukázky - poslechnout si srdíčko fonendoskopem či změřit tep a saturaci pulzním oxymetrem.
Celý program se ale neodehrával pouze v chatě. Hned vedle penzionu stojí více jak stolet stará kovová rozhledna. Ruda s Markem nemohli odolat pokušení a hned bylo rozhodnuto, že lanovku pro děti natáhneme právě z rozhledny. Děti, paní učitelky i paní majitelka Slovanky si svezení velmi užili.
Závěr celé akce byl také velmi příjemný. Od paní majitelky a mé jmenovkyně paní Trojanové jsme dostali výbornou domácí bramboračku a skvostné domácí borůvkové knedlíky. Co víc nám mohlo chybět - spokojené děti a sladká odměna :-)
Chata Slovanka: www.slovanka.eu

water-rescue.cz

http://waterrescue.rajce.idnes.cz/Skolka_v_prirode_-_Slovanka_-_Jizerske_hory_27.6.2013/

 

 

 

Předmět: Pozdrav z Přelouče
Datum: Fri, 15 Mar 2013 07:55:04 +0100
   
   
Komu: <info@slovanka.eu>

Dobrý den,

 
v místních novinách Přeloučský Rošt vyšel krátký článek o lyžáku u vás, kde vás, sice krátce, ale myslím, že pěkně chválí. Takže zasílám k archivaci.
Mějte se pěkně
ing. Miloš Nerad

Přeloučský Rošt 03_2013.pdf

Česky Deutsch

VHODNÉ VOLNÉ TERMÍNY INDIVIDUÁLNÍ REKREACI KLIENTŮ a SKUPINY 2024 

 

spolehliva-firma-2014_125.jpg

skenování0002a.jpg

Nákupní koš
Košík je prázdný
Vyhledat v katalogu
 

 

https://www.facebook.com/pages/Chata-Slovanka/174009392666187?sk=info

Návštěvnost stránek

267992
slovanka_footer[1].png